KALENDARIUM

Tue, Nov 03
spotkania on-line
wtorki z uważnością i współczuciem
jeśli znasz już praktykę uważności i chcesz ją podtrzymać praktykując w grupie to serdecznie zapraszam Cię do dołączenia do naszej wtorkowej medytacyjnej grupy. Spotykamy się on-line o 20:30. Dedykujemy pratyce 45 minut i mamy chwilę na wymianę doświadczenia. Dostęp wykupujesz na cały miesiąc :)
Udostępnienia
Sun, Nov 08
spotkanie online
życzliwe towarzyszenie sobie w trudnościach - czym jest współczucie
bezpłatne spotkanie dla wszystkich osób zainteresowanych tematem i kursem współczucia. jego część poświęcimy na podsumowanie tygodnia z przerwą na współczycie, prakyką, którą od 1 do 7 listopada o g. 13:00 będę prowadzić na żywo na facebooku. Bądź z nami jeśli tego potrzebujesz, jeśli chcesz, Monika
Udostępnienia
Tue, Nov 10
spotkania on-line
uważność i troska o siebie
jeśli potrzebujesz wyciszenia, chcesz poznać podstawowe praktyki uważności, pracy z oddechem oraz relaksacji to serdecznie zapraszam Cię na ten 5 tygodniowy kurs
Udostępnienia
Thu, Nov 12
spotkania online, clickmeeting
po kursie uważności - życzliwość i współczucie - kurs CBLC
to trwający 10 tygodni kurs współczucia, którego celem jest pogłębienie i lepsze zrozumienie naszej relacji ze sobą i z innymi. Jak wspierać samych siebie kiedy jest nam trudno? Jak pracować z wewnętrznym krytykiem i nie zamykać na innych gdy czujemy, że cierpimy?
Udostępnienia
Czas Do Ustalenia
spotkanie online
kursy i spotkania indywidualne w formule 1:1 lub 2:1
jeśli chcesz rozpocząć praktykę uważności indywidualnie - serdecznie Cię zapraszam :) możemy spotykać się online i wspólnie zdecydować jaki rodzaj pracy będzie dla Ciebie najlepszy - kurs wprowadzający, pełen kurs, czy jednorazowe spotkanie.
Udostępnienia

KONTAKT

Tel: 660 783 816

 

© 2015 Monika Wądołowska I przestrzeń mindfulness

  • Facebook Social Ikona
  • YouTube
  • Instagram