czw., 07 paź

|

spotkania on-line

wieczorny kurs mindfulness MBCL - wydłużony - online

taka forma kursu to nowość, ale dzięki niej spotkania są krótsze i mamy szansę na więcej praktyki, zapraszam cię jeśli twój kalendarz jest bardzo napięty lub wolisz uczyć się powoli, kroczek po kroczku

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
wieczorny kurs mindfulness MBCL - wydłużony - online

Czas i lokalizacja

07 paź 2021, 19:00 – 20:30

spotkania on-line

O wydarzeniu

Kurs jest płatny. Koszt oobejmuje 8 spotkań w formie on-line, każde po 2  godziny, materiały w formie podręcznika oraz nagrania a także jedno spotkanie godzinne miesiąc po kursie :)  Aby rozwinąć pełen opis - rozwiń go.

Kurs  Życie w Oparciu o Uważność to 8 tyg program medytacji stworzony przez Mindfulness Associaton. 

Skierowany jest do osób, które czują, że dużo się przejmują, doświadczają często stresu, napięcia, kłopotów ze snem i które chcą poznać siebie lepiej. Kurs dostarcza wiedzy oraz technik, które pomagają poznać nasz umysł i nawiązać z nim inną, bardziej wspierającą nas relację :)

W tej wersji każde trwające tradycyjnie min 2 godziny spotkanie dzielimy na pół.

Zamiast spotykać się 2 godziny, będziemy spotykać się na 1,5 godziny

Materiał bedziemy realizować bardziej stopniowo dodając więcej czasu na samą praktykę

Tematy poszczególnych spotkań:

1 i 2    Zaczynamy tam, gdzie jesteśmy

3 i 4    Ciało jako miejsce obecności 

5 i 6    Wprowadzenie oparcia uważności

7 i 8   Praca z rozproszeniem

9 i 10   Badanie nurtyu podświadomości

11 i 12   Badanie postawy

13 i 14   Samoakceptacja

15 i 16  Zycie oparte na uważności

17 Dzień Uważności - 5 praktyka grupowa w ciszy, 5 godzin, data do ustalenia

Kieruję tene kurs do Ciebie jeśli doświadczasz:

🌼nadmiaru obowiązków 

🌼przeciążenia 

🌼 natłoku myśli i emocji 

🌼napięcia i negatywnych skutków stresu 

🌼 pragniesz zwolnić ale nie wiesz jak 

🌼 potrzebujesz w swoim życiu chwili ciszy i wytchnienia 

🌼 pragniesz lepiej poznać siebie 

🌼 jesteś dla siebie surowym krytykiem

🌼 doświadczasz chorób o podłożu psychosomatycznym jak  nadciśnienie, choroby autoimmunologiczne, bezsenność 

🌼 masz w sobie gotowość do regularnej pracy nad zmianą nawyków, bo wiesz, że wszelkie trwałe zmiany wymagają czasu i zaangażowania.  

Mindfulness nie sprawia, że nasze trudności znikają, ale pomaga odnaleźć ciszę w sobie i rozwijać zdolności coraz bardziej elastycznego odpowiadania na to, co dzieje się w naszym życiu.  

  🌼 Na ćwiczenia potrzebujesz około 30 minut każdego dnia. To one w dużej mierze zadecydują o efektach płynących z kursu. Spotykać będziemy się co tydzień online, w grupie na facebooku. Link do grupy prześlę Ci po dokonaniu zapisu. Do grupy należeć będą jedynie uczestnicy kursu. Możliwe, że przeniesiemy spotkania na platformę zoom, wówczas prześlę link :) 

 🌼 Zajęcia odbywać się będą w postaci spotkań na żywo w każdy czwartek o godzinie 18:00 Zarezerwuj na nie 2 godziny.  Dodatkowe materiały - podsumowanie w formie tekstowej oraz nagrania do praktyki w domu - otrzymasz ode mnie mailem. Całość materiału będzie pokrywać się dokładnie z treścią kursów stacjonarnych.  

Udział w kursie to koszt   1500 zl i 1300 zł przy zapisie w parze, płatność można rozłożyć na raty.

W cenie: 30 godzin spotkań, materiały w postaci podręcznika oraz nagrań, wsparcie pomiędzy zajęciami jeśli potrzebujesz, zajęcia w kameralnej grupie na żywo. Z różnych powodów może nie udać się być obecnym_ą na każdym spotkaniu, to w porządku. Cena nie zmienia się jednak niezależnie od ilości spotkań, w których możemy wziąć udział. W przypadku rezygnacji kwota uiszczona za kurs nie jest zwracana, w przypadkach losowych - rozmawiamy i szukamy rozwiązań :) Kiedy kurs nie rusza - zwracam pełną kwotę, gwarancją zapisu jest wpłata pełnej lub ustalonej w rozmowie kwoty przed rozpoczęciem kursu.

Daty spotkań online: 

7, 14, 21, 28 października

tygodniowa przerwa 

11, 18, 25 listopada

02, 09, 16, 23 grudnia

przerwa 2 tygodnie

13, 20, 27 stycznia

03, 10 lutego

+ dzień praktyki do ustalenia z grupą na przełomie stycznia i lutego

PRZECIWWSKAZANIA:  jeśli jesteś świeżo po bardzo trudnym doświadczeniu (traumatycznym), zmagasz się ze schizofrenią, klinicznie zdiagnozowaną depresją lub uzależnieniem od substancji psychoaktywnych kurs może nie być odpowiedni dla Ciebie. Każda sytuacja rozpatrywana jest jednak indywidualnie dlatego jeśli masz wątpliwości napisz do mnie  W trakcie kursu zachęcam do wykonywania codziennych ćwiczeń (praktyk), które pomogą Ci stać się bardziej świadomym / świadomą siebie, swoich nawyków, sposobów myślenia i postępowania. Dzięki tym praktykom będziesz uczyć umysł, że także może odpocząć oraz poszerzać swoją perspektywę. Będę Cię również zachęcać do bycia dla siebie wyrozumiałym / wyrozumiałą i życzliwym / życzliwą a także do tego, aby to, co płynie z praktyki wzbogacało nie tylko Twoje życie, ale życie tych, którzy są wokół Ciebie.

BEZPŁATNE NAGRANIE LIVE NA FB O TYM JAK WYGLĄDA KURS, PO CO NAM UWAŻNOŚĆ - znajdziesz pod dwoma linkami :) możesz je odtworzyć w dowolnej chwili: 

1. https://tiny.pl/tbtmx 

2. https://tiny.pl/tbtmg 

Jeśli zastanawiasz się lub nie wiesz co taki kurs może wnieść w Twoje życie to zapraszam Cię do kontaktu mailowego lub telefonicznego: 

przestrzen.mindfulness@gmail.com, 660 783 816 

Obowiązuje limit miejsc :) Zapraszam i do zobaczenia online!

Udostępnij to wydarzenie