pt., 23 sie

|

Ośrodek Rozwojowy Oddechowo

weekendowe zatrzymanie z uważnością

sierpniowy weekend pełen relaksu, wyciszenia, z medytacją uważności, jogą yin, lasem, sauną i wegańskim wyżywieniem w Oddechowe - 70 km od Waszawy. Zapraszam wszystkich spragnionych medytacji, odprężenia i kontaktu z przyrodą!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
weekendowe zatrzymanie z uważnością

Czas i lokalizacja

23 sie 2019, 18:00 – 25 sie 2019, 16:00

Ośrodek Rozwojowy Oddechowo, ul. Nielubowicza 6, 05-281, 05-281 Urle Borzymy, Polska

O wydarzeniu

Z nieukrywaną przyjemnością zapraszam Was na wyjazd z medytacją, lasem, pysznym wegańskim jedzeniem, relaksem i kojącą jogą yin ♥ będzie pięknie, a wszystko to jedynie 70 km od Warszawy dokąd można dojechać kolejką miejską. 

Jeżeli chcecie zwolnić, zatrzymać się, pobyć ze sobą, z przyrodą, posłuchać co w trawie i w lesie piszczy, zanurzyć nieco bardziej we własnym ciele, dać umysłowi odpocząć, trochę bardziej otworzyć oczy, uszy i serce to serdecznie Was zapraszam :)! Będzie praktyka uważności, spacery, nieco ruchu i czas na relaks. 

Wyjazd jest odpowiedni tak dla osób rozpoczynających przygodę z medytacją jak i tych, które przygodę tę kontynuują od dawna. 

KIEDY? 23/08 - 25/08/2019 

Rozpoczynamy w piątkowy wieczór o 18:00, aby się zadomowić, zapoznać i wejść już troszkę w wolniejsze tryby. Sobota to dzień praktyk, będzie trochę milczenia i trochę rozmów, nieco ruchu i czas na błogie leniuchowanie, którego rytm wyznaczacie już tylko Wy. Kończymy w niedzielne popołudnie, obiadem, po którym na spokojnie możemy udać się do domów albo jeszcze chwilę zostać na terenie ośrodka – nieco bardziej rozluźnieni, odprężeni, naładowani dobrą energią. Szczegółowy plan zostanie podany wkrótce. 

ZA ILE?

• 320 zł / os. przy zapisie do 10 lipca oraz w parze 

• 370zł / os. po tym czasie (koszt warsztatu) 

DODATKOWO Opłata za nocleg i wyżywienie:360 zł (2 noce i 6 posiłków) 

KUCHNIA Jest wegańska :) Obejmuje śniadanie, obiad i kolację. Dla wielkich głodomorów w przerwach dostępne będą również świeże owoce :) 

CO JESZCZE? 

LAS – na wyciągnięcie ręki dla każdego, śmiało można zażywać kąpieli leśnych już bez dodatkowych opłat ;)\

SAUNOWE SPA – dostępne dla uczestników warsztatów, za dodatkową opłatą w czasie wolnym 

ZAKWATEROWANIE W domkach 4. lub 5. osobowych, w pokojach 1- lub 2-osobowych ze wspólną łazienką. 

TWOI BLISCY Jeśli chcesz możesz przyjechać do Oddechowa z partnerem / partnerką, kimś bliskim to śmiało!. Zapłacą oni jedynie za zakwaterowanie a Ty będziesz mógł / mogła spędzić z nimi czas w przerwach pomiędzy zajęciami. 

Weź pod uwagę, że sesje mindfulness zapraszają do wyciszenia, będą też okresy milczenia i dobrze będzie jeśli obecność bliskich będzie w tym wspierająca :) 

ZAPISY I PYTANIA

• 660 783 816 • przestrzen.mindfulness@gmail.com 

Aby wydarzenie się odbyło grupa powinna liczyć min. 10 osób, ilość osób która zbierze się do 23 lipca zadecyduje o kontynuacji przyjmowania zgłoszeń, Twój wczesny zapis ma znaczenie 😊! W przypadku, gdy grupa się nie zbierze wydarzenie zostanie odwołane a uczestnicy otrzymają pełen zwrot opłat. 

Jeśli pragniesz zobaczyć jak wygląda oddechowo oraz pokoje, zajrzyj tutaj 

PROWADZENIE 

Monika Wądołowska czyli założycielka Przestrzeni Mindfulness, psycholożka, prowadząca kursy i warsztaty uważności w podejściu Breathworks (UK), gdzie uzyskała do tego stosowane uprawnienia :) Absolwentka warszawskiej SWPS i Laboratorium Psychoedukacji. Na co dzień to uważność wyznacza jej tryb i sposób pracy i stanowi główną oś zawodową. Pracuje z klientami biznesowymi i indywidualnymi pomagając we wdrażaniu uważności w życie zawodowe i prywatne. Jako psycholożka wspiera w procesie zmiany i budowaniu bardziej życzliwej relacji ze sobą. Wciąż się rozwija, obecnie w trakcie certyfikowanego szkolenia Compassionate Based Living (Mindfulness Association) oraz z Zen coachingu. Na swoim własnym doświadczeniu poznała takie podejścia do uważności jak MBSR, MBLC, MfS, MfH i Mindful Self Compassion (US). Zanim na dobre zajęła się psychologią i uważnością działała w III sektorze współtworząc Centrum Inicjatyw Międzykulturowych i nie tylko. Uwielbia gotować i smakować, czasem coś tworzy malując, rysując, fotografując, a gdy nie prowadzi zajęć spaceruje i podróżuje. 

Będzie mi bardzo miło spotkać się w tym pięknym miejscu z Wami! 

Udostępnij to wydarzenie