czw., 21 kwi

|

spotkania LIVE

uważnośc i troska o siebie

5 tygodniowy kurs self-care on-line na żywo łagodny, treściwy, dla Ciebie

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
uważnośc i troska o siebie

Czas i lokalizacja

21 kwi, 19:00 – 20:30

spotkania LIVE

O wydarzeniu

To kurs stworzony z myślą o potrzebach wielu z nas teraz: kiedy dzień jest wypełniony aktywnościami, głowa przeciążona myślami, w sercu również wiele się dzieje a ciało woła o odpoczynek. W takich sytuacjach potrzeba nam nie tylko uważności. Potrzeba nam czułości i mądrej troski o siebie.

Dlatego bazując na doświadczeniu w pracy z kobietami praktyce medytacyjnej i wiedzy psychologicznej stworzyłam kurs który:

  • obejmuje 5 spotkań ON-KLINE  - każde po 1,5 godz. 
  • odbywać będzie się wieczorami - w godzinach 19:00 - 20:30
  • zawiera elementy tak nauki medytacji uważności
  • jak i relaksacji, pracy z ciałem oraz oddechem

czwartki od 21 kwietnia do 11 maja do 19 maja 

udział w kursie jest płatny - 590 zł

kwota obejmuje wszystkie spotkania, nagrania medytacji w wersji audio i inne materiały wspierające

Kurs trwa pięć tygodni.  

Poznasz na nim podstawowe techniki, które nauczą Cię troski o  siebie. 

Nie będziesz też w tej nauce sama.  Ważną częścią procesu będzie dzielenie się doświadczeniem z innymi osobami, które tak jak Ty, poszukują podobnych rozwiązań. 

Osią naszych poszukiwań będzie dociekanie tego, czym jest dla nas mądra troska o siebie.  Służy to temu, abyśmy mogli postępować na co dzień z większą energią i radością, być lepszym w kontakcie z innymi, skuteczniejszym w naszej pracy i nie tylko.   Jeśli nie masz wiele czasu, jesteś pochłonięta przez codzienne obowiązki, trudne wymogi życia rodzinnego i zawodowego, ta propozycja jest skrojona na Twoją miarę.  Nie będzie na niej długich, nużących medytacji.  Będzie to czas przeznaczony tylko dla Ciebie.   Zapraszam na kurs dedykowany w sposób szczególny kobietom :)

Jeśli jesteś zainteresowana a chciałabyś dowiedzieć się więcej napisz do mnie lub zadzwoń 

przestrzen.mindfulness@gmail.com

660783816

Kim jestem?

Nazywam się Monika Wądołowska i jestem psycholożką (SWPS) oraz trenerką uważności i współczucia w dwóch szkołach - Breathworks oraz Mindfulness Association. Przez wiele lat pracowałam w sektorze organizacji pozarządowych i korporacji, dlatego dobrze rozumiem wyzwania z którymi często przychodzą osoby zainteresowane kursami uważności. Na co dzień żyję z chorobą, która na stałe zmieniła moje życie. To uwazność i współczucie pomogły mi w tym by go nie zdominowała. Uwielbiam ciszę, jesień i podróże. jesli amsz poczucie że może nam być po drodze - zapraszam Cię do wspólnej medytacji, rozmowy, na kursy i warsztaty :) a także na stronę Przestrzeń Mindfulness na facebooku gdzie znajdziesz inspirację oraz nieodpłatne nagrania z medytacyjnych LIVE: TUTAJ

Udostępnij to wydarzenie