śr., 18 lis

|

spotkania on-line

uważność i troska o siebie

jeśli potrzebujesz wyciszenia, chcesz poznać podstawowe praktyki uważności, pracy z oddechem oraz relaksacji to serdecznie zapraszam Cię na ten 5 tygodniowy kurs

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
uważność i troska o siebie

Czas i lokalizacja

18 lis 2020, 18:00 – 19:30

spotkania on-line

O wydarzeniu

🌺 UWAŻNOŚĆ I TROSKA O SIEBIE 🌺

 to kurs, który stworzyłam z myślą o potrzebach wielu z nas teraz

kiedy dzień jest wypełniony aktywnościami i obowiązkami, głowa przeciążona myślami, w sercu również wiele się dzieje a ciało woła o odpoczynek potrzeba nam nie tylko uważności. potrzeba nam czułości i mądrej troski o siebie. potrzeba nam odpuszczenia, odprężenia i tak, także przytomności :)

dlatego bazując na swoim doświadczeniu w pracy z kobietami, na swojej osobistej praktyce medytacyjnej i doświadczeniach stworzyłam kurs, który:

🍁 obejmuje 5 spotkań - każde po 1,5 godz. 🍁 odbywać będzie się wieczorem - o 18:00 🍁 i który zawiera elementy tak nauki medytacji uważności 🍁 jak i też relaksacji, pracy z ciałem i oddechem

nie wszyscy mamy gotowość na jeden z 8 tygodniowych programów uważności. Dla niektórych z nas to zbytnie obciążenie czasowe lub finansowe. ten 5 tygodniowy kurs da Ci szansę poznania różnych podstawowych praktyk i dzielenia się doświadczeniem z osobami, które tak jak Ty, właśnie tego teraz poszukują. to epmatyczna i wspierająca przestrzeń.

Podczas kursu zetkniesz się z następującymi praktykami:

🍁 podstawowe praktyki uważności: na ciało i oddech 🍁 łagodne ćwiczenia rozciągające - uważny ruch 🍁 medytacje życzliwości i współczucia 🍁 relaksacja

Zapraszam Cię, jeśli czujesz , że właśnie tego teraz potrzebujesz. Zapraszam Cię jeśli do tej pory żaden z 8 tygodniowych programów Cię nie przekonywał. Zapraszam Cię jeśli chcesz zwolnić i zatroszczyć się o siebie. Zapraszam Cię, jeśli czujesz, że warto :)

🌼 Rozpoczynamy 18 listopada, środa o 18:00. 🌼 Ilość miejsc w grupie - 8 osób 🌼 Koszt udziału: 550 zł

--------------------------------------------------------------

-10 % dla osób, które zgłoszają się w parze - z jakąkolwiek bliską osobą, - 15% dla studentów i osób po 60. r.ż.

--------------------------------------------------------------

🌼 Zapraszam Was z serca, 🌼 Skończymy w sa raz, tuż przed świętami :) 🌼 Myślę, że w oecnym czasie, troska o siebie - swoje wnętrze, umysł i ciało jest jedną z lepszych rzeczy jakie możemy dla siebie zrobić, by było nam łatwiej.

Jesli masz pytania śmiało pisz lub zadzwoń Monika

www.przestrzenmindfulness.pl

przestrzen.mindfulness@gmail.com 660783816

Udostępnij to wydarzenie