niedz., 05 cze

|

Klaudyn

uważność i ruch, las i relaks

Zapraszamy Cię do spędzenia z nami niedzieli z ruchem, uważnością i relaksem pośród drzew ❤ Będziemy rozciągać się i zwalniać. Wzmacniać od wewnątrz. Odpoczywać, smakować i rozluźniać.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
uważność i ruch, las i relaks

Czas i lokalizacja

05 cze, 09:45 – 13:30

Klaudyn, 05-080 Klaudyn, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy Cię do spędzenia z nami niedzieli z ruchem, uważnością i relaksem pośród drzew. 

Będziemy rozciągać się i zwalniać. Wzmacniać od wewnątrz. Odpoczywać, smakować, rozluźniać.

Z uważnością zanurzymy się we własnej ciszy i dźwiękach lasu. Z ruchem ożywimy ciało. Zielenią będziemy koić zmysły.

To będzie piękny czas.

 Czas dla Ciebie.

 By nabrać sił na nowy tydzień. Zostawić za sobą ten miniony. Czas by naładować baterie. Pobyć ze sobą.

RAMOWY PROGRAM

Spotykamy się o 09.45 mamy chwilę na rozmowę, przygotowanie, poznanie się. 

Zaczynamy o 10.05 ćwiczeniami oddechowymi i jogą. 

Sesję kończymy relaksem i prowadzoną medytacją czakr.

Od około 11.30 mamy chwilę na wymianę doświadczeń, rozmowę i pytania przy herbacie i dla chętnych kawie przygotowanej wg 5 przemian.

O godzinie 12 do 13.30 Monika wprowadzi nas w świat medytacji i uważności w oparciu o metodę. Zakończymy o 13.45/14 podsumowaniem i rozmową, albo ciszą, zobaczymy czego będzie potrzeba bardziej.

POTRZEBUJESZ: Matę, wodę, przekąskę do zjedzenia pod chmurką w ciszy i uważności, ubranie na cebulkę, może mały kocyk do okrycia jak wiatr zawieje, może off. Praktyka ruchowa będzie dopasowana do możliwości uczestników. Poduszki do siedzenia dostępne sa na miejscu.

ZAPISY: przestrzen.mindfulness@gmail.com 660 783 816 

Info@agasana.pl 516040075

KOSZT:

120 zł za całość, dwie prowadzące i to absolutnie wspaniałe miejsce :)

UWAGA do zapisu potrzebny jest email i wpłata zaliczki, samo kliknięcie w przycisk wezmę udział nie jest zapisem. Zaliczka zwracana w przypadku kiepskiej pogody.

 Zaliczka 30 zł na konto ATKM SP. z o.o. 64 1140 2004 0000 3802 7810 5579

Jeśli potrzebujesz faktury daj znać, przed wpłatą i na email Info@agasana.pl podaj dane do faktury

GDZIE

Miejscowość Klaudyn, dokładny adres po zapisie i wpłacie zaliczki. Dojazd autem około 20 minut od Centrum, albo Do Metra Młociny i autobusem 712 na miejsce.

Mamy do dyspozycji małą salę, duży taras, toaletę i prywatny sosnowy las.

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

 Miłej atmosfery i uczenia się w przyjaznych warunkach. Praktyka uważności nie sprawi, że Twoje emocje, myśli, wyobrażenia, fantazje znikną lub też, że przestaną spotykać Cię przykre sytuacje a stres nigdy więcej Cię nie dopadnie. To bycie ze wszystkim co mamy w sobie i tym, co nas spotyka niezależnie od tego, jakie jest. To stopniowe oduczanie się pewnych nawyków w imię tworzenia nowych i zdrowszych, dzięki którym można zyskać więcej równowagi w życiu, a stresujące sytuacje, choć wciąż będą się pojawiać, przestaną być aż tak obciążające i odbierać radość życia. Jasne widzenie sytuacji i uznawanie tego co się wydarza często jest początkiem zmiany. Daje też przestrzeń na podejmowanie bardziej świadomych decyzji. Dzięki pełniejszemu byciu w chwili obecnej w lekki, odprężony sposób, mamy większą świadomość siebie, własnych reakcji oraz potrzeb co pozytywnie przekłada się na to jak funkcjonujemy w różnych sytuacjach życiowych oraz w relacjach z innymi.

ZAPRASZAJĄ:

Monika Wądołowska - Certyfikowana trenerka uważności i współczucia w dwóch podejściach, psycholożka, trenerka. Uważność a w szczególności współczucie na stałe zmieniły jej życie dlatego dzisiaj chętnie przybliża je innym. Założycielka Przestrzeni Mindfulness, gdzie prowadzi kursy, medytacje, warsztaty - także dla firm. Zna smak pracy w korporacji i organizacjach pozarządowych. Dzisiaj cieszy się z tego, gdzie jest i że robi to, co robi. Uwielbia ciszę, jesień i podróże.

Agnieszka Kobylańska - pasjonatka ruchu, który jej towarzyszy nieprzerwanie od 5 roku życia. Nauczycielka Pilatesu, dzięki któremu wzmocniła ciało po poważnym wypadku. Joginka, dla której od kilkunastu lat joga stała się sposobem na szukanie równowagi, wyciszenia i balansu w życiu. Certyfikowana nauczycielka Jogi na macie (RYT 200), pierwsza w Polsce nauczycielka aerial jogi, nauczycielka jogi twarzy od 2017 roku, zajmująca się także masażem tajskim, terapią manualną twarzy Zoga Face, Wegetarianka, mama dwójki dzieci, wielbicielka natury i życia. Pokończyła wiele kursów w Polsce i na świecie, praca to jej pasja i czuje nieskończoną wdzięczność, że może dzielić się tym co kocha i czego się uczyła i uczy

Udostępnij to wydarzenie