czw., 07 paź

|

spotkania on-line

poranny kurs mindfulness na stres - breathworks -online

Zapraszam Cię do 8 tygodniowej przygody z uważnością i życzliwością. Ta podróż zmieniła kiedyś moje życie. Może dziś pomoże Tobie?

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
poranny kurs mindfulness na stres - breathworks -online

Czas i lokalizacja

07 paź 2021, 08:00 – 10:00

spotkania on-line

O wydarzeniu

Kurs jest płatny :) Aby zapoznać się z pełnym opisem wydarzenia kliknij: czytaj dalej :)

Kurs  Mindfulness na stres to 8 tyg program medytacji stworzony przez Breathworks

Skierowany jest do osób, które czują, że dużo się przejmują, doświadczają często stresu, napięcia, kłopotów ze snem i które chcą poznać siebie lepiej. Kurs dostarcza wiedzy oraz technik, które pomagają poznać jak funkcjonuje nasz umysł i nawiązać z nim inną, bardziej wspierającą relację :) od kursu MBLC różni się tym, że więcej w nim tematyki wellbeing, a nieco mniej eksplorowania medytacji samej w sobie jak narzędzia samopoznania, choć i ten element towarzyszy nam przez cały kurs i na nim jest oparty.

8 tygodni to 8 spotkań, każde z przewodnim tematem:

Kieruję go do Ciebie jeśli doświadczasz:

🌼nadmiaru obowiązków 

🌼przeciążenia 

🌼 natłoku myśli i emocji 

🌼napięcia i negatywnych skutków stresu 

🌼 pragniesz zwolnić ale nie wiesz jak 

🌼 potrzebujesz w swoim życiu chwili ciszy i wytchnienia 

🌼 pragniesz lepiej poznać siebie 

🌼 jesteś dla siebie surowym krytykiem

🌼 doświadczasz chorób o podłożu psychosomatycznym takim jak  nadciśnienie, choroby autoimmunologiczne, bezsenność 

🌼 masz w sobie gotowość do regularnej pracy nad zmianą nawyków, bo wiesz, że wszelkie trwałe zmiany wymagają czasu i zaangażowania.  

Mindfulness nie sprawia, że nasze trudności znikają, ale pomaga odnaleźć ciszę w sobie i rozwijać zdolności coraz bardziej elastycznego odpowiadania na to, co dzieje się w naszym życiu.  

  🌼 Na ćwiczenia potrzebujesz około 30 minut każdego dnia. To one w dużej mierze zadecydują o efektach płynących z kursu. Spotykać będziemy się co tydzień online. 

 🌼 Zajęcia odbywać się będą w postaci spotkań na żywo w każdy czwartek o godzinie 8:00 Zarezerwuj na nie 2 godziny.  Dodatkowe materiały - podsumowanie w formie tekstowej oraz nagrania do praktyki w domu - otrzymasz ode mnie mailem. Całość materiału będzie pokrywać się dokładnie z treścią kursów stacjonarnych.  

Udział w kursie online to koszt  1 100 zł / os. oraz 990 zł przy zapisie w sierpiu oraz w parze

Kwotę dzielimy na zaliczkę oraz II ratę płatną przed rozpoczęciem kursu.

Jeśli to dla Ciebie kłopot napisz do mnie, pomyślimy nad rozwiązaniem dobrym dla obu stron :)

W cenie: 

Około 25 godzin spotkań, materiały w postaci podręcznika oraz nagrań, wsparcie pomiędzy zajęciami jeśli potrzebujesz, praktyka w kameralnej grupie ( do 10 osób)

Daty spotkań online: 

07, 14, 21, 28 października 

12, 19, 26 listopada

03 grudnia

data dnia uważności - najpewniej ostatnia sobota lub niedziela listopada (5 godzin praktyki grupowej, bez rozmów)

PRZECIWWSKAZANIA:  jeśli jesteś świeżo po bardzo trudnym doświadczeniu (traumatycznym), zmagasz się ze schizofrenią, klinicznie zdiagnozowaną depresją lub uzależnieniem od substancji psychoaktywnych kurs może nie być odpowiedni dla Ciebie. Każda sytuacja rozpatrywana jest jednak indywidualnie dlatego jeśli masz wątpliwości napisz do mnie  W trakcie kursu zachęcam do wykonywania codziennych ćwiczeń (praktyk), które pomogą Ci stać się bardziej świadomym / świadomą siebie, swoich nawyków, sposobów myślenia i postępowania. Dzięki tym praktykom będziesz uczyć umysł, że także może odpocząć oraz poszerzać swoją perspektywę. Będę Cię również zachęcać do bycia dla siebie wyrozumiałym / wyrozumiałą i życzliwym / życzliwą a także do tego, aby to, co płynie z praktyki wzbogacało nie tylko Twoje życie, ale życie tych, którzy są wokół Ciebie.

BEZPŁATNE NAGRANIE LIVE NA FB O TYM JAK WYGLĄDA KURS, PO CO NAM UWAŻNOŚĆ - znajdziesz pod dwoma linkami :) możesz je odtworzyć w dowolnej chwili: 

1. https://tiny.pl/tbtmx 

2. https://tiny.pl/tbtmg 

Jeśli zastanawiasz się lub nie wiesz co taki kurs może wnieść w Twoje życie to zapraszam Cię do kontaktu mailowego lub telefonicznego: 

przestrzen.mindfulness@gmail.com, 660 783 816 

Obowiązuje limit miejsc :) Zapraszam i do zobaczenia online!

Udostępnij to wydarzenie