czw., 17 wrz

|

spotkania on-line

mindfulness dla zdrowia - kurs online

ten kurs dedykowany jest osobom, które na co dzień żyją z bólem, chorobą i pragną poprawić jakość swojego życia, odzyskać poczucie równowagi i częściej doświadczać radości. Dzięki praktykom uważności poprawia się nasze zdrowie psychofizyczne a życie z tym co nieuniknione staje się lżejsze

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
mindfulness dla zdrowia - kurs online

Czas i lokalizacja

17 wrz 2020, 18:30 – 21:00

spotkania on-line

O wydarzeniu

Koszt udziału w kursie - 890 zł - obejmuje 8 spotkań w formie on-line, każde po 2 godziny, materiały w formie podręcznika oraz nagrania

Kurs  MINDFULNESS DLA ZDROWIA  skierowany jest do Ciebie jeśli doświadczasz w swoim życiu: 

🌼dużo bólu, choroby

🌼nadmiaru obowiązków 

🌼przeciążenia 

🌼 natłoku myśli i emocji 

🌼napięcia i negatywnych skutków stresu związanego z sytuacją zdrowotną i życiową

🌼 pragniesz zatrzymać kołowrotek myśli, ale nie wiesz jak 

🌼 potrzebujesz w swoim życiu chwili ciszy i wytchnienia 

🌼 pragniesz lepiej poznać siebie, swoje ciało i nauczyć się lepiej szanować jego możliwości, aby żyć w zgodzie z nim

🌼 doświadczasz chorób o podłożu psychosomatycznym takim jak  nadciśnienie, choroby autoimmunologiczne, bezsenność 

🌼 masz w sobie gotowość do regularnej pracy nad zmianą nawyków, bo wiesz, że wszelkie trwałe zmiany wymagają czasu i zaangażowania.  

🧘‍♀️ Mindfulness nie sprawia, że nasze trudności znikają, ale pomaga odnaleźć ciszę w sobie i rozwijać zdolności coraz bardziej elastycznego odpowiadania na to, co dzieje się w naszym życiu.  Kurs zawiera elementy pracy z bólem opartej o uważności autorstwa Vidyamali Burch, autorki programu, która na co dzień zmaga się z bólem chronicznym i porusza na wózku. Nagranie z polskimi napisami, w którym usłyszysz o kursie więcej znajdziesz tutaj: 

https://www.youtube.com/watch?v=3-oI1mruY5g&t=54s

PRZECIWWSKAZANIA:  jeśli jesteś świeżo po bardzo trudnym doświadczeniu (traumatycznym), zmagasz się ze schizofrenią, klinicznie zdiagnozowaną depresją lub uzależnieniem od substancji psychoaktywnych kurs może nie być odpowiedni dla Ciebie. Każda sytuacja rozpatrywana jest jednak indywidualnie dlatego jeśli masz wątpliwości napisz do mnie  W trakcie kursu zachęcam do wykonywania codziennych ćwiczeń (praktyk), które pomogą Ci stać się bardziej świadomym / świadomą siebie, swoich nawyków, sposobów myślenia i postępowania. Dzięki tym praktykom będziesz uczyć umysł, że także może odpocząć oraz poszerzać swoją perspektywę. Będę Cię również zachęcać do bycia dla siebie wyrozumiałym / wyrozumiałą i życzliwym / życzliwą a także do tego, aby to, co płynie z praktyki wzbogacało nie tylko Twoje życie, ale życie tych, którzy są wokół Ciebie.

  🌼 Na ćwiczenia potrzebujesz około 30 minut każdego dnia. To one w dużej mierze zadecydują o efektach płynących z kursu. Spotykać będziemy się co tydzień online przez platformę clickmeeting.

 🌼 Zajęcia odbywać się będą w postaci spotkań na żywo w każdy wtorek o godzinie 18:30. Zarezerwuj na nie 2 godziny.  Dodatkowe materiały - podsumowanie w formie tekstowej oraz nagrania do praktyki w domu - otrzymasz ode mnie mailem. Całość materiału będzie pokrywać się dokładnie z treścią kursów stacjonarnych.  

Udział w kursie to koszt 890 zł 

Cena promocyjna - 790 zł - przy zapisie do 15 lipca :) 

Zapisy: mailowo przestrzen.mindfulness@gmail.com oraz przez przycisk:zarejestruj się 

Daty spotkań online: 

17, 24 września

08, 15, 22, 29 października

05, 12  listopada

BEZPŁATNE NAGRANIE LIVE NA FB O TYM JAK WYGLĄDA KURS, PO CO NAM UWAŻNOŚĆ - znajdziesz pod dwoma linkami :) możesz je odtworzyć w dowolnej chwili: 

 1. https://tiny.pl/tbtmx 

2. https://tiny.pl/tbtmg 

BEZPŁATNE SPOTKANIE LIVE O KURSIE - 10 września przez platformę clickmeeting, link do rejestracji:

W grupie mamy 10 miejsc

Jeśli zastanawiasz się lub nie wiesz co taki kurs może wnieść w Twoje życie to zapraszam Cię do kontaktu mailowego lub telefonicznego: 

przestrzen.mindfulness@gmail.com, 660 783 816 

Obowiązuje limit miejsc :) Zapraszam i do zobaczenia online!

Udostępnij to wydarzenie