czw., 11 mar

|

spotkania on-line

MBLC - życie w oparciu o uważność

Zapraszam Cię do 8 tygodniowej przygody z uważnością i życzliwością. Ta podróż zmieniła kiedyś moje życie. Może dziś pomoże Tobie?

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
MBLC - życie w oparciu o uważność

Czas i lokalizacja

11 mar 2021, 18:00 – 20:30

spotkania on-line

O wydarzeniu

Koszt udziału w kursie - 1100 zł - obejmuje 8 spotkań w formie on-line, każde po 2 do 2,5 godziny, materiały w formie podręcznika oraz nagrania a także jedno spotkanie godzinne miesiąc po kursie :)

Kurs  Życie w Oparciu o Uważność to 8 tyg program medytacji stworzony przez Mindfulness Associaton.

Obejmuje takie tematy jak:

  1. Zaczynamy tam, gdzie jesteśmy
  2. Ciało jako miejsce obecności
  3. Wprowadzenie oparcia uważności
  4. Praca z rozproszeniem
  5. Badanie nurtu podświadomości
  6. Postawa
  7. Samoakceptacja
  8. Życie oparte na uważności
  9. Praktyka na całe życie

Kieruję go do Ciebie jeśli doświadczasz:

🌼nadmiaru obowiązków 

🌼przeciążenia 

🌼 natłoku myśli i emocji 

🌼napięcia i negatywnych skutków stresu 

🌼 pragniesz zwolnić ale nie wiesz jak 

🌼 potrzebujesz w swoim życiu chwili ciszy i wytchnienia 

🌼 pragniesz lepiej poznać siebie 

🌼 jesteś dla siebie surowym krytykiem

🌼 doświadczasz chorób o podłożu psychosomatycznym takim jak  nadciśnienie, choroby autoimmunologiczne, bezsenność 

🌼 masz w sobie gotowość do regularnej pracy nad zmianą nawyków, bo wiesz, że wszelkie trwałe zmiany wymagają czasu i zaangażowania.  

Mindfulness nie sprawia, że nasze trudności znikają, ale pomaga odnaleźć ciszę w sobie i rozwijać zdolności coraz bardziej elastycznego odpowiadania na to, co dzieje się w naszym życiu.  

  🌼 Na ćwiczenia potrzebujesz około 30 minut każdego dnia. To one w dużej mierze zadecydują o efektach płynących z kursu. Spotykać będziemy się co tydzień online, w grupie na facebooku. Link do grupy prześlę Ci po dokonaniu zapisu. Do grupy należeć będą jedynie uczestnicy kursu. Możliwe, że przeniesiemy spotkania na platformę zoom, wówczas prześlę link :) 

 🌼 Zajęcia odbywać się będą w postaci spotkań na żywo w każdy czwartek o godzinie 18:00 Zarezerwuj na nie 2 godziny.  Dodatkowe materiały - podsumowanie w formie tekstowej oraz nagrania do praktyki w domu - otrzymasz ode mnie mailem. Całość materiału będzie pokrywać się dokładnie z treścią kursów stacjonarnych.  

Udział w kursie to koszt 1100  zł oraz 990 zł przy zapisie do końca stycznia

Daty spotkań online: 

11,18,25 marca

01, 08,15 ,22 , 29 kwietnia

PRZECIWWSKAZANIA:  jeśli jesteś świeżo po bardzo trudnym doświadczeniu (traumatycznym), zmagasz się ze schizofrenią, klinicznie zdiagnozowaną depresją lub uzależnieniem od substancji psychoaktywnych kurs może nie być odpowiedni dla Ciebie. Każda sytuacja rozpatrywana jest jednak indywidualnie dlatego jeśli masz wątpliwości napisz do mnie  W trakcie kursu zachęcam do wykonywania codziennych ćwiczeń (praktyk), które pomogą Ci stać się bardziej świadomym / świadomą siebie, swoich nawyków, sposobów myślenia i postępowania. Dzięki tym praktykom będziesz uczyć umysł, że także może odpocząć oraz poszerzać swoją perspektywę. Będę Cię również zachęcać do bycia dla siebie wyrozumiałym / wyrozumiałą i życzliwym / życzliwą a także do tego, aby to, co płynie z praktyki wzbogacało nie tylko Twoje życie, ale życie tych, którzy są wokół Ciebie.

BEZPŁATNE NAGRANIE LIVE NA FB O TYM JAK WYGLĄDA KURS, PO CO NAM UWAŻNOŚĆ - znajdziesz pod dwoma linkami :) możesz je odtworzyć w dowolnej chwili: 

1. https://tiny.pl/tbtmx 

2. https://tiny.pl/tbtmg 

Jeśli zastanawiasz się lub nie wiesz co taki kurs może wnieść w Twoje życie to zapraszam Cię do kontaktu mailowego lub telefonicznego: 

 przestrzen.mindfulness@gmail.com, 660 783 816 

Obowiązuje limit miejsc :) Zapraszam i do zobaczenia online!

Udostępnij to wydarzenie