Czas Do Ustalenia

|

spotkania online

kursy uważności i współczucia na jesieni

lato i dla mnie jest czasem wyjazdów, nauki. nowe kursy pojawią się z pewnością we wrześniu. jeśli już teraz chcesz dokonać zapisu, dowiedzieć więcej to zapraszam Cię do zapoznania się z opisami i ceną kursów. Napisz do mnie jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana i chcesz otrzymać informację

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
kursy uważności i współczucia na jesieni

Czas i lokalizacja

Czas Do Ustalenia

spotkania online

O wydarzeniu

Lato i dla mnie jest czasem przerwy, nauki i wyjazdów.

Nowe kursy pojawią się jendak z pewnością już we wrzesniu. jeśli już teraz chcesz dokonać zapisu, dowiedzieć więcej to zapraszam Cię do zapoznania się z opisami kursów. Napisz do mnie jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana i chcesz otrzymać informację gdy pojawią się dokładne daty :) 

  • KURS UWAŻNOŚCI - MINDFULNESS NA STRES - trwa zazwyczaj 8 tygodni, a spotkania odbywają się co tydzień, najczęściej w tygodniu w godzinach 18 - 20. Zazwyczaj są to czwartki albo wtoreki. Kurs pomyślany jest tak, by krok po kroku zazpoznawać się z różnymi praktykami uważności, uczymy się też rozumieć swoje dośwaidczenia medytacyjne i przekładać na życie. Regularnie praktykowana medytacja pomaga zmniejszyć poziom lęku, napięcia, pomaga w kłopotach z bezsennością, nadciśnieniem, koncentracją. Nie elminuje trudnych wydarzeń, ale pomaga łagodniej je przeżywać. Czujemy się spokojniejsi, zyskujemy większe zaufanie do  samych siebie. Rozwijamy swoją mądrość.

  • Koszt udziału w kursie online to 990 zł  - obejmuje 8 spotkań online, wsparcie pomiędzy zajęciami i materiały w formie podręcznika oraz nagrań

  • UWAŻNOŚĆ I TROSKA O SIEBIE - to kurs trwający 5 tygodni, dla osób które bardziej niż nauczyć się medytować, pragną zatroszczyć się o siebie. Chcą poznać podstawy praktyk medytacyjnych ale także ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne. Każde spotkanie trwa 1,5 godziny, zawiera element medytacji, wymainy doświadczenia pomiędzy uczestnikami oraz dodatkowy element troski o siebie. Zapraszam zapracowanych, zmęczonych, którzy poszukują chwili wytchnienia i ukojenia :) Także i te zajęcia odbywają się najczśniej wieczorami 18:00 - 19:30 w tygodniu lub w niedzielę.

  • Koszt udziału w kursie online to 550 zł

  • ŻYCIE W OPARCIU O WSPÓŁCZUCIE - CBLC - to kurs który trwa 10 tygodni, na który zapraszam osoby, które są już po kursie uważności i pragną pogłębić pracę z medytacją i ze sobą. Ekplorujemy tu temat towarzyszenia sobie w trudnościach, bycia dla siebie najlepszym możliwym wsparciem, przyglądamy relacji z wewnętrznym krytykiem i poprzez praktyki medytacyjne - stopniowo zmieniamy. Poznajemy techniki i przypowieści które pomagają otwierać serce, budować wewnętrzną mądrość, wprowadzać światło tam, gdzie bywa mrok.  Najbliższa edycja kursu planowana jest na czas weekendu, dokładne daty zostaną podane w styczniu.

  •  Koszt udziału w kursie online to 1200 zł

W zależności jak będzie wyglądac sytuacja w Polsce chciałabym uruchomić także kursy stacjonarne w Warszawie.

Jeśli ciekawi Cię któryś z kursów napisz do mnie. Dam Ci znać kiedy poznam daty nadchodzących wydarzeń :)

Udostępnij to wydarzenie