niedz., 26 cze

|

warsztat on-line

Czuła relacja ze sobą - w stronę współczucia

Ten warsztat będzie o miękkości, czułości i sile. Będzie o tym jak zwrócenie się ku własnemu sercu może nas wzmacniać. Będzie o tym jak możemy wspierać same siebie, kiedy jest nam trudno, czujemy się przeciążone, zmęczone, sfrustrowane.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Czuła relacja ze sobą - w stronę współczucia

Czas i lokalizacja

26 cze, 09:00 – 14:00

warsztat on-line

O wydarzeniu

Ten warsztat będzie o miękkości, czułości i sile. Będzie o tym jak zwrócenie się ku własnemu sercu może nas wzmacniać. Będzie o tym jak możemy wspierać same siebie, kiedy jest nam trudno, czujemy się przeciążone, zmęczone, sfrustrowane. To wsparcie może mieć wiele form, my zajmiemy się tym, jak mogą wspierać nas wtedy praktyki uważności, ale przede wszystkim współczucia rozumianego nie jako słabość, pobłażanie czy użalanie nad sobą, ale postawa pełna mocy, godności i sprawczości połączona z otwartością i miękkością.

W TRAKCIE WARSZTATU:

Będziemy praktykować uważność

Doświadczymy praktyk współczucia skierowanych na nas same

Wesprzemy się ćwiczeniami oddechowymi oraz ruchem

Zaprosimy siebie do bycia w rozluźnieniu

Zasiądziemy w kręgu

Całość potrwa 5 godzin i obejmuje przerwy

Koszt udziału – 120 zł

Zapraszam Cię z serca

UWAGA

Jeśli zmagasz się obecnie z depresją, schizofrenią, uzależnieniem lub jesteś świeżo po doświadczeniu traumatycznym lub żyjesz obecnie w ogromnym stresie – warsztat może nie być odpowiedni dla ciebie. Zachęcam Cię jednak by w takiej sytuacji skontaktować się ze mną, wspólnie zdecydujemy, czy warsztat może przynieść Ci korzyść, czy też nie jest najlepszym pomysłem w tym momencie. Warsztat nie daje także gotowych rozwiązań. Dostarcza technik, dzięki którym łatwiej i w większym połączeniu ze sobą będziesz mogła poszukiwać ich sama – zgodnie ze swoimi potrzebami i wymogami danej sytuacji.

KONTAKT

przestrzen.mindfulness@gmail.com

Udostępnij to wydarzenie