pon., 18 kwi

|

forma mailowa

20 dni z medytacją na wiosnę- kurs audio w formie mailowej

zapraszam Cię do codziennej praktyki w różnych formach :) tam, gdzie jesteś i wtedy, kiedy chcesz. to zupełnie nowa forma, jej pełen opis znajdziesz w opisie wydarzenia

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
20 dni z medytacją na wiosnę- kurs audio w formie mailowej

Czas i lokalizacja

18 kwi, 12:00 – 12:15 CEST

forma mailowa

O wydarzeniu

Wyobraź sobie, że przez 20 dni, codziennie, w ciągu dnia dostajesz małą przypominajkę aby się zatrzymać i o siebie zadbać. Trafia ona prosto do Twojej skrzynki mailowej. 

Z piękną grafiką i nagraniem, gdzie w killu słowach proponuję Ci pewną formę medytacji. Jednego dnia jest to uważne smakowanie kawy, innego - przerwa na oddech, czy zanurzenie w ciszy albo przyglądanie się emocjom. 

Co dnia - dostajesz jedno nagranie albo dwa i czas na 5, 10 lub 15 minutową praktykę 🕐

Pojawia się także kilka słów wyjaśnienia o tym co i dlaczego robimy :) to pomocne, zwłaszcza, jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z medytacją.

Do praktyk możesz podejść w domu, na spacerze albo będąc w pracy. 

To czas dla Ciebie. Moment by wyjść z kołowrotka myśli i zadań. Wrócić do tego co jest.

Całość pomyślana jest tak by była dobra tak dla osób początkujących jak i tych które mają już doświadczenie w medytacji. Pierwsi mają szansę poznać uważność i przekonać się o tym że może przyjąć wiele form i jak bliska jes życiu. Ci drudzy mogą poszerzyć swoją codzienną praktykę o nowe sposoby patrzenia, słyszenia, praktyki i wrócić do regularności jeśli im jej brakuje.

Zaczynamy marca w bardzo łagodny sposób :) 

Zapisy i przyjmowanie płatności trwają do 14 kwietnia

Koszt zakupu: 249 zł 

Start kursu: 18 kwietnia

 Co otrzymujesz w zamian?

21 wiadomości w pięknej formie graficznej

35 nagrań audio które możesz odtworzyć przez aplikację soundcloud lub przeglądarkę internetową

Ich łączny czas trwania do około 4 godziny :) Dostęp do nich zyskujesz na rok, możesz je także pobrać na swój komputer lub telefon, aby powracać do nich kiedy potrzebujesz 

Jak przebiega kurs?

Codziennie, o stałej porze, otrzymujesz ode mnie wiadomość mailową a wniej zaproszenie do krótkiej praktyki.

Zanim rozpoczniesz możesz zapoznać się z jej opisem lub posłuchać krókiego nagrania w którym opowiadam tak o praktyce jak i o tym dlaczego i w jaki sposób może być Ci pomocna w codziennym życiu. Przyglądamy się emocjom, myślom, temu, co dzieje się w naszym ciele, swoim oczekiwaniom i reakcjom. Uczymy się kierować i utrzymywać uwagę tam, gdzie chcemy, a także poszerzać perspektywę.  Część praktyk zaprasza do uważności w ruchu, inne zapraszają do uważności w pracy, czy na spacerze. Wszystko w formie krótkich ćwiczeń. Rozpoczynamy od bardzo krótkich nagrań -  z czasem je wydłużając aby było Ci łatwiej. Ten kurs nie stanowi odpowiednika typowych 8 tygodniowych kursów ale z pewnością pomaga wporowadzić nieco uważności w codzienne życie i poznać jedne z podstawowych technik pracy z umysłem.

Całość możesz sprezentować sobie lub bliskiej osobie. 

Jeśli chcesz aby to był prezent napisz do mnie :)

Udostępnij to wydarzenie